Apie mus

logo

1994 m. pradėjusi veiklą, UAB  “Stesika” yra stabiliai bei nuosekliai auganti bendrovė. Šiandien UAB Stesika užsiima didmenine ir mažmenine  apdailos medžiagų prekyba. Įmonė yra oficialus atstovas, Konrad Hornschuch AG (Vokietija)  ir d-c-fix prekino ženklo, Pabaltijo šalyse.

1997m. veiklą pradėjo Stesika SIA Latvijoje ir Eesti Stesika  Estijoje.

UAB “Stesika” yra savo srities rinkos lyderiai Baltijos valstybėse. Įmonė garantuoja produktų patikimumą, kokybę.  Siekia turėti patenkintus klientus, bei puoselėti ilgalaikę partnerystę. UAB “Stesika” nori vartotojus supažindinti su naujomis idėjomis namų interjero, dekoravimo srityse.

 

Įsigyti ir užsisakyti mūsų platinamą produkciją galima įmonės biuruose ir mūsų partnerių prekybos centruose visose Pabaltijo valstybese. Platesnė informacija čia.

 

dcfix

 

Prekės ženklo sėkmė D-c-fix prasidėjo 1958 metais. Šiandien, d-c-fix ®yra bendrinis lipnių plėvelių terminas. Įmonės produkcija atitinką aukštą kokybės standartą ir novatoriškų medžiagų savybes, todėl  produktai mūsų klientų yra labai vertinami .

D-c-fix  klientams siūlo vis atsinaujinantį lipnių plėvelių, klijuočių asortimentą. Lipni plėvelė puikiai atnaujina pasenusį namų interjerą. Lipni plėvelė gali būti naudojama: sienų, langų, stiklo, durų, baldų ir kitų paviršių dekoravimui ir atnaujinimui. Lipni plėvelė suteikia daug naujų idėjų ir kūrybinių galimybių kiekvienam!

 

D-c-fix ir aplinka

 Mes skiriame didelį dėmesį tam, kad lipnios plėvelės gamyba, perdirbimas ir sunaikinimas būtų ekologiškai švarus. Todėl mes naudojame tik dispersinius klijus be skiediklių.

  Naudojant plėvelę pagal paskirtį, garantuojamas netgi vaikų kambario saugumas. Tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad maži vaikai turėtų naudotis plėvele tik prižiūrint suaugusiems dėl pavojaus praryti nedidelius plėvelės gabaliukus.

 Plėvelės d-c-fix sudėtyje nėra sunkiųjų metalų, atsparumas šviesai atitinka DIN EN ISO 105-B02, o taip pat nusidėvėjimo laipsnis ir atsparumas įbrėžimams atitinka DIN EN ISO 105-X02.

D-c-fix produkciją galite apžiūrėti čia .

TOP