Lipni plėvelė gali būti klijuojama ant įvairių paviršių, kurie yra švarūs ir lygūs. Tai gali būti medis, stiklas, siena, tapetas ir t.t. google

Lipni plėvelė, kaip ir kiti paviršiai yra įpjaunama. Tad vertėtų naudoti pjaustymo lentelę.

Karštų daiktų, pvz. keptuvės nuo viryklės dėti ant lipnia plėvelė dengtų paviršių nerekomenduojama. Karštą arbatinuką dėti galima

Kokybišką lipnią plėvelę galite įsigyti Stesika atstovybėse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, bei partnerių prekybos tinkluose.

Kokybiška lipni plėvelė turi logotipą dc-fix, bei raudonomis linijomis pažymėtą vieną pusę. Pvz. Plevele

Lipni plėvelė atspari drėgmei, jei kokybiškai, pagal nurodymus ją priklijavot.

Ant langų lipni plėvelė klijuojama iš vidaus pusės. Dušo kabinose rekomenduotumėme klijuoti iš išorės, nes taip lengviau bus valyti paviršių.

Lipnia plėvele padengtus paviršius galima valyti visais buitiniais valikliais išskyrus tais, į kurių sudėtį įeina skiedikliai.

Oro pūslės klijuojant lipnią plėvelę , ne problema. Kaip jas naikinti žiūrėkite čia Oro pūslių naikinimas

Plėvelės klijai pilnai prikimba tik po 7 dienų. Todėl plėvelė, būtent d-c-fix, galima koreguoti,jei ji blogai prikibo. Išskirtinis bruožas mūsų plėvelės tai tas, kad koregavimui ją atplėšiant, skirtingai nuo kitų esančių rinkoje, ji neišsitampo, ir klijuojant ją atgal ji puikiai klijuojasi.

D-c-fix plėvelė nuo klijuojamo paviršiaus lengvai pašalinama net ir po ilgesnio laiko. Plėvelę ypač lengvai pašalinsite, jei prieš tai ją pašildysite (galite pasinaudoti fenu). Galimi klijų likučiai pašalinami bet kokiu spiritiniu skiedikliu.

TOP