Lipni plėvelė: atnaujink namus be didelių išlaidų

Kartais taip norisi pakeisti aplinką, kurioje gyvename, tiesa? Pabodę baldai, net vaizdas pro langą atrodo niūresnis nei įprastai. Tačiau, dideliems pokyčiams reikia ir didelių išlaidų.

Nauji baldai, naujos užuolaidos, žinoma, labai padėtų, bet galbūt galima rasti optimalesnį sprendimą?

Paprastai ir nebrangiai atnaujinsite baldus su D-c-fix lipniomis plėvelėmis. Paprasta, vienspalvė spintelė ar sekcija gali pavirsti moderniu baldu, pakeisiančiu bendrą namų vaizdą. Nebūtina plėvele padengti viso baldo paviršiaus – juk taip dar įdomiau!

spalvota spintele d-c-fix

Virtuvės spintelės atnaujintos su D-c-fix

 

Praskaidrinti kas dieną galite atnaujindami namų vietas, kurios nėra dažnai matomos – tarkime, stalčiaus vidų. Kas kartą atidarius stalčių maloniai nustebsite – dekoruokite mėgstamomis spalvomis ar medžio imitacija.

 

lentynos su d-c-fix

Spintelės lentynos dekoruotos su D-c-fix

stalcius su d-c-fix

Stalčius dekoruotas su D-c-fix

 

Medį imituojanti lipni plėvelė puikiai tiks ir atnaujinti jau pasenusį stalą, kurį neatsargia ranka palietė ne tik laikas, bet ir vaikai. Jei stalas vis dar tvirtas, tačiau prarado prekinę išvaizdą, nebūna leisti pinigų naujam baldui. O tai padaryti visai nesunku! Išties galite atnaujinti, bet kurį apsidėvėjusį baldą!

Verta apmąstyti detalių svarbą namams. Kartais užtenka pakeisti keletą smulkių dekoracijų ir interjeras visiškai pasikeičia. Pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo medinės raidelės, iš jų sudėlioti brangūs žodžiai – tai šiltas ir unikalus būdas papuošti namus, tačiau po kurio laiko, dekoracijų spalva pabosta. Lengvai atnaujinsite jas D-c-fix plėvelės pagalba.

 

raideles su d-c-fix

Medinės radės dekoruotos su D-c-fix

 

Kiekvienas daiktas namuose gali įgauti vis kitą pavidalą, galbūt tokį, apie kokį seniai svajojote, tačiau negalėjote sau leisti dėl aukštų kainų. Pavyzdžiui marmuriniai stalviršiai laikomi klasika, prabangos ženklu. Marmurą imituojanti lipni plėvelė atrodo ne ką prasčiau, tiesa, ji daug pigesnė.

Dar vienas originalus plėvelės panaudojimo būdas – dekoruoti vaikų sąsiuvinius. Spalvingas viršelis pradžiugins mokinuką, na o jei paslėpti viršelio nesinori, galite jį padengti tiesiog permatoma plėvele, taip apsaugosite nuo nusidėvėjimo.

Lipnios D-c-fix plėvelės labai paprastai naudojamos. Jas ypač lengva priklijuoti, nelygumai paprastai ištiesinami naudojant mentelę. Plėvelės klijai visiškai išdžiūva tik po 7 dienų, todėl lengva koreguoti net jau priklijavus prie norimo paviršiaus. Nepamirškite dar vieno nepaneigiamo d-c-fix pliuso – vos tik nauja baldo ar aksesuaro spalva pabos galėsite ją pakeisti kita!

TOP