Medis namų interjere

Pateiksime keletą idėjų kaip atnaujinti namus naudojant lipnią D-c-fix plėvelė medžio paviršiaus imitacija.  Šio tipo lipni plėvelė naudojama ir baldų gamyboje, bei atnaujinant jau nusidėvėjusius paviršius ar norint pakeisti interjero spalvas. Interjere medis buvo naudojamas visuomet, tikriausiai ir pas jus namuose rastumėme medžio detalių ar baldų.  Šiandien net ir modernaus interjero stiliaus mėgėjai atsižvelgia į medžio akcentus namų aplinkoje.

 

Nors mados tendencijos keičiasi kasmet, medžio tekstūra  yra medžiaga, kuri naudojama tiek modernioje (sienos, lubos, grindys, baldai), tiek klasikinėje aplinkoje (židinio apdaila, baldai  ir kitų detalių apdaila). Medžio spalvų lipni plėvelė  lengvai prisitaiko prie besikeičiančių tendencijų ir yra efektyvus sprendimas, esant bet kokiam interjero stiliui namuose.

Saikingai naudojami medienos akcentai sukuria jaukumo, išskirtinumo ir natūralumo įspūdį.  Tad medžio paviršius galima naudoti visuose namuose.  Medžio imitacija namuose pagyvins sienų, baldų ar kitų paviršių tekstūra ir suteiks natūralumo pojūtį  Jūsų namuose.

 

Medis suteikia paprastumo ir natūralumo jausmą, bei jaukią atmosferą  jūsų namuose.  Pateikiame keletą interjero pavyzdžių, kuriuose naudojama D-c-fix medžio paviršiaus lipni plėvelė.

 

 

Medinės dėžutės atnaujintos su lipnia plėvele

Medinės dėžutės atnaujintos su lipnia plėvele. Puikūs akcentai interjerui.

atnaujinta lentyna medžiu

Lentyna atnaujinta su lipnia plėvele D-c-fix. Naudota lipni plėvelė atrodo , kaip natūralus tamsus medis.

tamsus medis

Tamsaus medžio lipnia plėvele atnaujinta spinta atrodo lyg ką tik iš parduotuvės!

duru atnaujinimas

Linpni plėvelė puikiai tinka durų atnaujinimui. Ją galima naudoti ir vonios ar dušo durims, nes lipni d-c-fix plėvelė atspari drėgmei.

medinis stalas

Medinis stalas atnaujintas šviesaus medžio lipnia d-c-fix pėvele. Plėvelė atspari karščiui, tad nesibaimindami galėsite padėti kartštą puodelį ant atnaujinto stalo.

Spintos paviršiaus atnaujinimas

Spintos paviršiaus atnaujinimas su lipnia d-c-fix plėvele. Puikiai tinka moderniam interjerui.

Šiuolaikiška spintelė

Šiuolaikiška spintelė tampa naudojant lipnią dviejų rūšių plėvelę. Tamsus medis ir balta spalva tampa interjero akcentu Jūsų kambaryje.

pasigamink medinį rėmelį pats

Pasigamink medinį rėmelį pats! Reikia seno rėmo ar tiesiog lygios sienos ir d-c-fix medžio rašto plėvelės. Greita, orginalu ir gražu.

Lipni plėvelė baldams

Lipni plėvelė baldams. Spintelė atnaujinta naudojant 3 rūšių lipnia plėvelę. Skirtingi raštai dera tarpusavyje ir seniems baldams suteikia naują gyvenimą.

stalo atnaujinimas

Stalo atnaujinimas su tamsaus medžio lipnia plėvele.

išskirtiniam interjerui

Išskirtiniam interjerui puikiai tiks malkų rašto lipni plėvelė d-c-fix. Saikingai naudojami medienos akcentai sukuria jaukumo, išskirtinumo ir natūralumo įspūdį Jūsų namų interjere.

Medinis stalas ir baras

Medinis stalas ir baras – tai lipnios plėvelės dėka atnaujinti paviršiai. Medžio įmitaciją namams suteikia jaukumo ir natūralumo jausmą. Lipni plėvelė nereikalauja ypatingos priežiūros.

sviesus medis virtuveje

Šviesus medis – lipni d-c-fix plėvelė, kuri padėjo atnaujinti šiuos virtuvės baldus. Puikus modernios virtuvės interjero pavyzdys.

medis vonioje

Medis vonioje, tai lipnios plėvelės juosta, kuri nebejo drėgmės. Todėl ilgai tarnaus virtuvėje ar vonioje ir puoš interjerą.

              

 

TOP