Stiklo plėvelė

Stiklo  plėvelė

Pas kiekvieną namuose ar biure rasime stiklo. Tai stiklinės pertvaros, langai, veidrodžiai, durys , baldai ir t.t.  Stiklas taip pat gali būti dekoruojamas.  Taigi, papasakosime ir pateiksime idėjų kaip atnaujinti stiklinius paviršius.

Stiklas dekoruojamas lipnia plėvele siekiant pagyvinti interjerą,suteikia stiklui tvirtumo, apsaugoti patalpas nuo kenksmingų saulės spindulių ar baldų, bei paviršių blukimo.Plėvelė stiklui suteikia privatumo, tad dekoruojant langus atsaugosite savo namus nuo nepažystamųjų žvilgsnių. Lipnios plėvelės stiklui gausus raštų, ornamentų ir spalvų pasirinkimas. Daugiau galite pamatyti mūsų kataloge.

Labai populiaru lipnią plėvelę  naudoti stiklinių pertvarų dekoravimui. Toks dekoras stiklui suteikia norimą spalvą ar raštą, bei atskiria patalpas vieną nuo kitos, tad suteikiamas privatumo efektas. Kadangi plėvelių pasirinkimas stiklui platus, tad kiekvienas suras sau priimtiną variantą ir atnaujins nebrangiai stiklinius paviršius.

 

Stiklo dekoravimas plėvele, tai puikus būdas raštais, dekoracijomis ar spalvomis papuošti  paprasčiausią langą. Tai ypač aktualu jei jūsų langai yra arti judrios gatvės ar tiesiog norisi privatumo nuo aplinkinių. Spalvota lipni plėvelė stiklui puikiai atrodo saulėtą dieną, suteikia kambariui jaukumo ir gyvybės.

Idėjos Jūsų namams:

TOP