;

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Lipni plėvelė gali būti klijuojama ant įvairių paviršių, kurie yra švarūs ir lygūs. Tai gali būti medis, stiklas, siena, tapetas ir t.t. 

Lipni plėvelė, kaip ir kiti paviršiai yra įpjaunama. Tad vertėtų naudoti pjaustymo lentelę.

Karštų daiktų, pvz. keptuvės nuo viryklės dėti ant lipnia plėvelė dengtų paviršių nerekomenduojama. Karštą arbatinuką dėti galima.

Kokybišką lipnią plėvelę galite įsigyti e-stesika.lt  el.parduotuvėje, Stesika atstovybėse Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei partnerių prekybos tinkluose.

Kokybiška lipni plėvelė turi logotipą dc-fix, bei raudonomis linijomis pažymėtą vieną pusę. 

Lipni plėvelė yra atspari drėgmei jeigu ją priklijavote kokybiškai, pagal nurodymus.

Ant langų lipni plėvelė klijuojama iš vidaus pusės. Dušo kabinose rekomenduojama klijuoti iš išorės, nes taip lengviau bus valyti paviršių.  

Lipnia plėvele padengtus paviršius galima valyti visais buitiniais valikliais išskyrus tais, į kurių sudėtį įeina skiedikliai.

Oro pūslės klijuojant lipnią plėvelę – ne problema. Kaip jas naikinti žiūrėkite čia Oro pūslių naikinimas

Plėvelės klijai pilnai prikimba po 7 dienų. Todėl d-c-fix plėvelę galima koreguoti jeigu ji blogai prikibo. Išskirtinės d-c-fix  lipnios plėvelės savybės, lyginant su kitomis lipniomis plėvelėmis: klijuojant galima korekcija (pvz.: nelygiai užsiklijavo, atsirado raukšlė, atsirado oro pūslė). Plėvelę galima atplėšti ir užklijuoti iš naujo, dėl to plėvelės raštas neišsitampo.

D-c-fix plėvelė nuo klijuojamo paviršiaus lengvai pašalinama net ir po ilgesnio laiko. Plėvelę ypač lengvai pašalinsite, jei prieš tai ją pašildysite (galite pasinaudoti fenu). Galimi klijų likučiai pašalinami bet kokiu spiritiniu skiedikliu.